Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Krzecko

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Krzecko

Krzecko,zachodniopomorskie

399 000 zł9 680 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko na sprzedaż - krzecko, gm. Sławoborze cena do negocjacji Na sprzedaż siedlisko składające się z dwóch działek położonych naprzeciwko siebie w miejscowości Krzecko - spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Dębica

Dębica(Krzecko + 15 km)

989 000 zł134,70 m² 7 342,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 561 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość na sprzedaż w malowniczej Dębicy! Lokalizacja: dębica, pod Rymaniem, 30 km od Kołobrzegu To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Białogard(Krzecko + 20 km)

199 000 zł185 m² 1 075,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 185 m2, położona przy głównej ul. Grunwaldzkiej w Białogardzie. Nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo - usługowym. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Siemyśl

Siemyśl(Krzecko + 24 km)

349 000 zł944 m² 369,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Budynek na dużej działce o powierzchni 2010 m2 w odległości 17km od Kołobrzegu - 677 m2, taras 145m2 Działka w samym centrum Siemyśla, zabudowana budynkiem byłej restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ołużna

Ołużna(Krzecko + 24 km)

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Ołużna - blisko Gościna, kołobrzegu Główne atuty nieruchomości: teren W pełni ogrodzony cicha I spokojna okolica bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu boksy garażowe o powierzchni od 19,20 m2 do 25 m2. Garaże znajdują się przy ul. Borzymowskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gościno

Gościno(Krzecko + 20 km)

399 000 zł268,50 m² 1 486,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 268,5 m2 położony w świetnej lokalizacji. W drodze gminnej położonej przy działce wszystkie media tj. woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Kołobrzeska

Siemyśl(Krzecko + 24 km)

424 000 zł161 m² 2 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, znajdującego się w malowniczej miejscowości Siemyśl, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Białogard

Białogard(Krzecko + 20 km)

64 000 zł1 001 m² 63,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną we wsi Buczek, gmina Białogard. Odległość od Białogardu 9,5 km, węzeł drogi ekspresowej S11 w odległości 7 km. Działka o powierzchni 1001.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Siemyśl

Siemyśl(Krzecko + 24 km)

89 000 zł955 m² 93,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka z wz położona w Siemyślu o powierzchni 955m2. Informacje podstawowe: powierzchnia: 0,0955 ha Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Byszyno

Byszyno(Krzecko + 20 km)

79 900 zł3 778 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka w miejscowości Byszyno piękne widoki i cisza natury! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Krzecko

Krzecko,zachodniopomorskie

50 000 zł59 800 m² 0,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

sprzedaż | grunt rolny | Krzecko Cena: 50.000-zł; pow. działki: 5,98 ha Rodzaj gruntów: grunty orne IV ,V klasy, oraz łąki Media: brak Typ działki: rolna Informacje dodatkowe: nieruchomość skłąda.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij